Ubezpieczenia OC

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej - to regulowane ustawą  ubezpieczenia obowiązkowe. Dlatego też  jest to najczęściej sprzedawany produkt ubezpieczeniowy w Polsce, zarówno przez Ergo Hestia jak również pozostałe towarzystwa działające na polskim rynku. Na czym więc polega różnica w ubezpieczeniach OC w Ergo Hestia a innymi towarzystwami? Odpowiedź jest prosta: NICZYM, poza ceną! Dlatego drodzy klienci nie przepłacajcie i sprawdźcie ofertę Ergo Hestia. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę oraz najkorzystniejsze stawki w Warszawie.

KUPUJ NAJTAŃSZE , lub...

  • Szczególnym przypadkiem kiedy klienci poipełniają błąd w trakcie wykupowania ubezpieczenia OC samochodu jest nieuwzględnienie przeznaczenia pojazdu. Osoby lub firmy wykorzystujące auto jako np. TAXI, przewóz osób lub firmy kurierskie mają obowiązek uwzględnić to przy podpisywaniu umowy, warunkiem koniecznym jest uwzględnienie takiej opcji w polisie. W przypadku zatajenia takich informacji zakład ubezpieczeń ma prawo nałożyć karę na osobę zawierającą polisę.
  • Drugim przypadkiem popełnianego przez klienta błędu jest chęć lub konieczność posiadania dodatkowych ryzyk, które w Ergo Hestia są w bardzo przystępnych cenach obniżając składkę samej polisy OC nawet o 10% ponad zniżki klienta. Polecamy zatem przed podjęciem decyzji sprawdzić naszą ofertę  w połączeniu z innymi ważnymi dla klienta ryzykami.

Ale jakie mam zniżki na ubezpieczenie OC?

  • Zniżki lub zwyżki składki na ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów w Ergo Hestia wyliczane są na podstawie ilości lat bezszkodowej kontynuacji. Ergo Hestia bierze pod uwagę wszystkie zdarzenia w okresie ostatnich 5 lat użytkowania pojazdu. Ponadto Ergo Hestia oferuje wiele promocyjnych ofert, które wprowadzamy na bieżąco, dlatego warto zgłosić się do naszej placówki po szerszą informację. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Ubezpieczenie ASSISTANCE mini

  • Ubezpieczenie ASSISTANCE mini to bardzo tania (9zł/rok) opcja zabezpieczenia naszego pojazdu na wypadek kolizji drogowej. Wykupując to ryzyko możemy liczyć na pomoc sepcjalistów w odholowaniu naszego pojazdu do warsztatu naprawczego.