Ubezpieczenia AC

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Auto Casco - to ubezpieczenia dobrowolne, regulowane są przez przepisy zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Przy zawieraniu polisy należy wybrać opcję, która najbardziej odpowiada naszym wymaganiom. Różnice polegają na sposobie rozliczania odszkodowania w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego ochroną.

Na co zwrócić uwagę przede wszystkim?

  1. Prawidłowa identyfikacja pojazdu. Auta z USA, Anglii, Japonii lub Chin.

    • Ważnym kryterium, które należy sprawdzić to czy nasz pojazd został zakupiony w kraju czy został sprowadzony. Jeśli został np. sprowadzony z USA lub UK istnieje duże prawdopodobieństwo, że o tym zapomnimy lub nie będziemy tego świadomi. Niestety ma to ogromne znaczenie przy wyliczaniu jego wartości oraz wyliczaniu stawki AutoCasco. Jeśli zawrzemy polisę z błędnie przyjętym pojazdem może mieć to negatywny wpływ na proces likwidacji szkody.
  2. Prawidłowe wybranie wariantu ubezpieczenia..

    • Każda polisa AutoCasco może mieć wariant kosztorysowy, serwisowy lub z opcją naprawy w sieci partnerskiej Ergo Hestia. Szczegóły dotyczące każdego z nich są precyzyjnie określone w OWU i należy dokonać wyboru z pełną świadomością sytuacji kiedy dojdzie do szkody. Wyznajemy zasadę aby płacić z pełną świadomością, staramy się aby każdy klient znał wszystkie walory polisy jaką oferujemy. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i z radością pomogą zrozumieć wszystkie przepisy zawarte w OWU.

 

Stała Suma ubezpieczenia.

Jest to opcja dzięki której wartość pojazdu jaką przyjmiemy w dniu podpisania umowy Autocasco zostanie utrzymanna niezmiennie przez cały okres 12 miesięcy. Jeśli więc nasze auto ulegnie całkowitemu zniszczeniu lub zostanie skradzione ubezpieczyciel zobowiązany będzie do wypłaty pełnej kwoty Sumy Ubezpieczenia przyjętej w dniu zawarcie umowy.

Utrzymanie wartości fakturowej pojazdu fabrycznie nowego.

Jest opcja utrzymania stałej wartości pojazdu (fakturowej) przez cały 12 miesięczny okres ubezpieczenia.