Samochód

Oferta Ubezpieczenia

online  w 5 minut

Najtańsze OC i AC

wycena

Ubezpieczenia OC to najpopularniejszy rodzaj polis oferowanych na polskim rynku. Ergo Hestia oferuje jedno z najtańszych, zwłaszcza w połączeniu z ryzykami dodatkowymi. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ponad 70% przypadków nasze polisy kosztują...

Ubezpieczenia AC to ubezpieczenia dobrowolne, stosuję się zatem przepisy zapisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia z uwzględnieniem wariantu na jaki się zdecydujemy. W przypadku AC nie cena jest najistotniejsza, według nas najważniejszy jest świadomy dobór opcji.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - nie ryzykuj i ubezpiecz się. Ubezpieczasz kierowcę oraz wszystkich pasażerów od zdarzeń uszkodzenia ciała, kalectwa lub śmierci.

Pakiety OC i AC w promocyjnych cenach już od 2,5% wartości pojazdu. Skontaktuj się z nami, wytypujemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb w najniższej cenie. Sprawdź.

Ubezpieczenia Assistance ochroni w przypadku uszkodzenia mechanicznego, unieruchomienia lub kolizji.  Dobierz odpowiednio warunki i korzystaj ze swojego auta bezstresowo. Polecamy.

Ubezpieczenia TAXI - najtańsze OC oraz najkorzystniejsz AC. Wyliczymy składkę i zapromonujemy najlepszy wariant. Sprawdź naszą ofetę na najlepsze ubezpieczenia TAXI.